{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
888 visninger | Oprettet:

Er du Kunde i BG eller Danske Bank? {{forumTopicSubject}}

Hej alle.
Vi er en gruppe finansøkonom studerende, der har fået udleveret en case der indeholder en markedsanalyse. Til det har vi desperat brug for din hjælp!
Du skal blot besvare et spørgeskema, som alt i alt tager omkring 3 minutter. Det vil være en virkelig stor hjælp for os.

Hvis du er mellem 18 - 28 år, og er kunde i enten BG eller Danske Bank, ville vi blive yderst glade hvis du ville bidrage til vores undersøgelse. Hvis du er en smule ældre/yngre end målgruppen er det okay at svare alligevel.

Du kan svare online på enten:
(link fjernet) ,
(link fjernet) ,
(link fjernet) ,
(link fjernet) eller
(link fjernet)

Bemærk alle linkene indeholder samme spørgeskema, så teoretisk er det ligegyldigt hvilket link man vælger- dog kan da kun være et vist antal besvarelser på hvert link af registreringsmæssige årsager. Derfor bedes i kun klikke på et af linkene, følge vejledningen, besvare samtlige spørgsmål og derefter afslutte.

En anden mulighed er følgende:
Du/I kan downloade skemaet fra http://s7.yousendit.com/d.aspx?id=0UPRYYU2N9A6B1V516YJ34HT9V ,sætte et "X" i stedet for en af svar-kasserne, og derefter sende filen (med dine svar) til vores mail: Studiegruppe3@ofir.dk

På forhånd tak!

Mvh. Studiegruppe 3


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Træfældning 3.000 kr.
  • Samle IKEA seng 490 kr.
  • Rengøring af 80 kvadratmeter lejlighed 700 kr.
  • Ophængning ad hylder og gelænder 1.720 kr.
  • PGO Hot 50 vil ikke starte 800 kr.
  • Montering opvaskemaskine 700 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Er du Kunde i BG eller Danske Bank?
Kommentér på:
Er du Kunde i BG eller Danske Bank?

Annonce