{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
4.027 visninger | Oprettet:

Strømkabler - lørdagshygge... {{forumTopicSubject}}

Hey forum..

Efter laaaang ventetid, er mine stik endelig i hus. Så nu er jeg igang med at smede strømkabler.

Jeg har valgt at bruge et kabel, som nogle, eller få herinde gir en del kritik, men jeg prøver sgu alligevel..

Kabel: supra lorad
Stik. Schuko
Tilbehør: kabelstrømpe i sort, og lidt iso tape.

Venter lige på at naboen kigger forbi med en lille skruetrækker, derfor er kablet ikke helt samlet, men jeg er fint tilfreds med resultatet allerede.
Jeg har en 6stik supra strømskinne der skal i brug når jeg har lavet mine kabler, og den fødes fra en gruppe hvor der ikke er andre forbrugere.

Min tubebuffer støjer i takt med de blinkende dioder fra serveren, men jeg forventer absolut stilhed når jeg er færdig senere i dag. Ja stilhed støjmæssigt naturligvis ;0)


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Assemble an Ikea bed 230 kr.
  • Ophængning af 4 loftslamper og et TV 750 kr.
  • Vi skal have sat en ny dør i lejligheden. Døren nu er 79, men vi har en ny dør på 73 cm fra Swedoor som vi godt kunne tænke os at bruge. Er det en mulighed at lave dørkarmen mindre så døren kan passe? Det skal helst laves inden uge 24 4.000 kr.
  • Fjerne ukrudt i indkørsel langs hestestald 1.150 kr.
  • Ophænge hylder på betonvæg 1.150 kr.
  • Samle weber genesis e-325w 1.000 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Strømkabler - lørdagshygge...
Kommentér på:
Strømkabler - lørdagshygge...

Annonce